O nas

Kim jesteśmy

Gabinet Par Excellence powstał z myślą o pacjentach i ich oczekiwaniach. Doświadczenie, jakim dysponujemy pozwala nam dostosować się do potrzeb pacjentów i rozwoju współczesnej medycyny estetycznej i kosmetologii. Nazwa naszego gabinetu oznacza "w najwyższym stopniu", co dla nas jest synonimem doskonałości i perfekcjonizmu oraz zobowiązaniem do świadczenia usług najwyższej jakości. Począwszy od kontaktu z klientem, konsultacji, poprzez zdobywanie wiedzy i aż do wykonywania zabiegów oraz wizyt kontrolnych.

Gabinet oferuje szereg wzajemnie uzupełniających się zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetologii. Wykwalifikowany personel śledzi nowości z zakresu medycyny estetycznej i dobiera najskuteczniejsze zabiegi dla pacjentów.

Naszym głównym celem jest dobro pacjenta i zapewnienie wysokiej jakości usług. Dzięki nieustannemu pogłębianiu naszej wiedzy i doświadczeniu dobieramy zabiegi indywidualnie, w zależności od potrzeb i oczekiwań pacjenta. W gabinecie Par Excellence szczególna uwagę zwracamy nie tylko na pielęgnacje skóry czy eliminowanie defektów, ale także skupiamy się na profilaktyce i opóźnianiu procesów starzenia się skóry.

Godziny otwarcia
  • Poniedziałek-Piątek:
    8:00am–8:00pm
Zapraszamy do nas!
  • ul. Żelazna 59/4
    00-848 Warszawa
  • (domofon 30 + dzwonek)

©   Par ExcellanceInformacje o cookies